O nás

Srdečne vás vítame na portáli modernej Šamanky a veríme, že bude pre vás prínosom pre zdravie, krásu, životný štýl a inšpiráciou vyskúšať nové produkty a služby.

Aké produkty u nás nájdete?

Ponúkame vám jedinečné novinky na slovenskom trhu: 100% prírodné a certifikované kozmetické produkty vyrobené prevažne v Nemecku, ktoré sú kombináciou použitia najmodernejších biotechnologických postupov
a jedinečných prírodných surovín. Produkty zahŕňajú starostlivosť o pokožku tváre a tela, dekoratívnu kozmetiku pre ženy, jedinečné naturálne parfémy bez obsahu škodlivých látok, organické doplnky výživy a tiež trvanlivé potraviny, snacky a maškrty s bio certifikátom kvality.

Pre koho sú naše produkty určené?

Všetkým uvedomelým moderným ženám aj mužom, ktorí hľadajú zdravšie a bezpečnejšie alternatívy starostlivosti o seba a doterajšieho spôsobu života. Začať môžete aj revíziou produktov vo vašej kúpeľni a kuchyni. Sme presvedčení, že podstatnou sa stáva cesta prinavrátenia sa k prírode a tradíciám. Ak sa na nás s dôverou obrátite, veľmi radi vám individuálne poradíme, prípadne odporučíme našich overených partnerov z rôznych oblastí služieb.

Zdravie a krása v rukách prírody

Obľúbené kategórie