Partneri

Víziou Šamanky je prepojenie podobne zmýšľajúcich ľudí, ich vzájomná spolupráca a odporúčania. Nájdete tu užitočné tipy takmer z každej oblasti, ktorá súvisí so zdravým životným štýlom, so vzdelávaním, s kreativitou, so zdravým duchom, mysľou aj telom.

Odporúčame vám nami osvedčené produkty a služby, pretože dobré veci nenájdete na každom rohu... odskúšali sme za vás, vyberajte s dôverou a podporme sa navzájom.

"Spojenie je začiatok, stretávanie je pokrok a spolupráca je úspech." Henry Ford

Katarína - Astrotéka

Osobné a online konzultácie zamerané na výklad životnej mapy s využitím astrológie ako nástroja sebapoznania. Dozvieš sa, či ideš správnou cestou, či dokážeš využívať svoje talenty a vylaďovať slabé stránky. Okrem toho sa venuje aj výberu vhodných termínov pre dôležité životné rozhodnutia a udalosti.

Salón krásy PRO Visage Liptovský Mikuláš

Individuálny a holistický prístup, vrátane kompletného kozmetického ošetrenia s biodynamickou kozmetikou. Dlhoročné skúsenosti v oblasti vizáže a permanentného makeupu naturálnou technikou. Doplnkové služby: laminácia obočia, farbenie obočia hennou a cukrová depilácia.

Renata Aruna Kreheľová - holistický terapeut

Nechajte sa odborne sprevádzať na vašej ceste majsterkou životných konštelácií a dynamiky. Pracuje so snami a tarotom, zaoberá sa farebnou terapiou Aura-Soma a aromaterapiou.

Dipl.f. Katarína Štrbáková - Myoclinic

Katarína je holistická fyzioterapeutka, ktorá pracuje s klientom ako s celkom. Pracuje najmä s metódou Gyrotonic® , ale používa aj manuálnu terapiu a psychosomatiku. Venuje sa nielen tanečníkom, ale aj klientom po úraze, operácii a ženám po pôrode.

Dotyky prírody - esenciálne oleje a aromaterapia

Maťka vás láskavo prevedie svetom esenciálnych olejov doTERRA a poskytne vám poradenstvo a možnosť výhodného nákupu. Prostredníctvom inovatívnej aplikácie Dotyky prírody dokážete sami intuitívne a bezpečne použiť všetky produkty vo vašej rodine.

Zuzana - fashion konzultácie na mieru

Kompletná reorganizácia a triedenie vášho šatníka priamo u vás doma, následná pomoc s predajom oblečenia. Asistované nákupy vrátane odevného stylingu na mieru, farebná typológia a poradenstvo.

Petra - osobný tréner a výživové poradenstvo

Zaručený máte individuálny tréningový prístup nielen pre vaše telo a kondíciu, ale zároveň aj podporu a edukáciu v správnom stravovaní. Jej výsledky s klientami hovoria za všetko. Oblasť pôsobenia Bratislava.

Dagmar - svet zdravia Harmonelo

Poradenstvo v oblasti výživy, nadváhy a harmonizácie črevného systému. Certifikovaná distribúcia patentovaných tekutých produktov Harmonelo, vrátane Microbiom testu.

Lemonky - exkluzívne háčkované plavky na mieru

V týchto ručne vyrábaných plavkách budete zaručene neprehliadnuteľná a garantujeme vám, že pri jednych rozhodne neostanete. Láska na prvý pohľad a prvý dotyk. Vyrobené na Slovensku.

Tel.:

Email: info@lemonky.com

Web: www.lemonky.com

Broom ekologické upratovanie

Využite svoj čas venovaný upratovaniu inak a efektívnejšie práve s pomocou tejto osvedčenej upratovacej služby pre domácnosti aj firemných klientov. Ekologické čistiace prostriedky sú u nich samozrejmosťou.

Lektor anglického a španielskeho jazyka

GO-DANY jazyková škola zastúpená osobou Daniela - prekladateľa, tlmočníka a jazykového pedagóga s individuálnym prístupom, ktorý sa flexibilne prisôsobí požiadavkám na vašu úroveň angličtiny/španielčiny.

Depilácia cukrovou pastou

Najšetrnejší spôsob depilácie v bio kvalite pre dlhodobé odstránenie ochlpenia neškodnou a zdraviu nezávadnou metódou. Iba cukor, voda, citrónová šťava a šikovné ruky profesionálky Martinky, ktorá má nadštandardný prístup v príjemnej atmosfére svojho štúdia.

Nebo nad Štiavnicou - ubytovanie s príbehom

Štyri farebné čarovné chalúpky v Štiavnických vrchoch sa tešia na vašu návštevu. V ich jedinečnej atmosfére sa budete cítiť naozaj ako v súkromnom nebi. Majú za sebou dlhú históriu, ale sú zrenovované s citom, vkusom a láskou. Myslíme si, že jednou návštevou to zrejme neskončí.