Značky

Starostlivo sme pre vás vybrali tie najkvalitnejšie, organické a certifikované produkty výnimočných európskych značiek. Väčšina z nich sú zároveň úplnými novinkami na slovenskom trhu. Hlavnou prioritou pri výbere bola pre nás kvalita a čistota v obsahu, udržateľná výroba a ekologický obalový koncept.

Shamanic - zrodená v Amazónii, vyrobená v Nemecku. Kozmetika Shamanic predstavuje kvalitnú a účinnú prírodnú kozmetiku, ktorá spája staré šamanské tradície
a modernú vedu. Domorodé kmene v Južnej Amerike
už po stáročia starostlivo, ručne zbierajú plody pralesa
ako sú orechy, ovocie, listy a živice v súlade s energiami prostredia kde žijú.

čítaj viac

ASHÉ parfémy boli vyvinuté v súlade s duchovnou tradíciou CANDOMBLÉ, pochádzajúcej z Brazílie
s koreňmi v Afrike. Sú poctou božstvám ORISHÁ,
ktoré reprezentujú prírodné princípy a nesú energiu univerza nazývanú ASHÉ.

čítaj viac

Príbeh ROSENREICH je o zvádzaní zmyslov kráľovnou všetkých kvetov. S ružami si každý spája niečo iné... sú vyjadrením vášne, túžby a krásy... a tiež symbolom silných a odhodlaných žien. Zážitok z kráľovského kvetu sa stáva rovnako magickým a mystickým prostredníctvom luxusnej kozmetickej rady ROSENREICH.

čítaj viac

Moderná prírodná kozmetika vhodná na každodenné používanie pre všetkých členov rodiny. Vďaka princípom výroby za studena má minimalistické a čisté zloženie bez zaťažujúcich chemikálií, konzervantov a bez parfemácie. V produktoch nie sú použité esenciálne oleje a vonné látky sú použité len vtedy, keď majú špeciálnu funkciu ako v prípade deodorantov. Zvlhčujúce glykoly, ktoré sú použité namiesto často používaného glycerínu sú rastlinného pôvodu, vysokej kvality, pochádzajúce z cukrovej trstiny. Produkty sú vegánske a vyrobené v malých sériách v nemeckej manufaktúre.

čítaj viac

Dostatok vitamínov, minerálov a stopových prvkov je nevyhnutný pre správnu funkciu nášho tela. Moderná strava však býva na tieto dôležité zložky pomerne chudobná, preto je potrebné ich dopĺňať kvalitnými doplnkami výživy. Vsadili sme najmä na špeciálne organické druhy probiotík, pretože zdravie a imunita sídlia v zdravom črevnom mikrobióme.

čítaj viac

Prémiová kvalita produktov aloe vera, pestovaného v chránenej prírodnej rezervácii v Španielsku, rešpektujúc životné prostredie aj ľudí, ktorí v ňom žijú a pracujú. Všetky kozmetické produkty obsahujú vysoké percentá aloe vera s maximálnou úrovňou čistoty a účinosti. Dokonalé zloženie sa zároveň snúbi s nezameniteľnou jemnou vôňou a zamatovou textúrou na pokožke.

čítaj viac

Pacari je ekvádorská rodinná spoločnosť s jednoduchým poslaním - vyrábať najkvalitnejšiu organickú horkú čokoládu na svete čo najetickejším a najudržateľnejším spôsobom. Pacari znamená v kečuánčine (jazyku pôvodných obyvateľov Ánd) PRÍRODA.

čítaj viac

Dobré víno je pôžitok, ktorý sa najlepšie zdieľa.

čítaj viac

Ak sa zaujímate o to čo jete, zdravé organické produkty spoločnosti Diet-food s 25 ročnou tradíciou budú vyhovovať vašim potrebám a zároveň pohladia vaše chuťové poháriky.

čítaj viac

Slovenský výrobca výživových doplnkov priamo z Nového Mesta nad Váhom, ktorého produkty sú priam nadčasové, nemajú svojim zložením konkurenciu a vyhrávajú rôzne ocenenia.

čítaj viac

Sozole Rose je autentická značka s príbehom rodinnej firmy vo svete voňavých rastlín a liečivých aróm.

čítaj viac